Veri Odaklı E-ticaret PaketV ile tanışın!
×
E-ticaretDijital PazarlamaE-ticaret DanışmanıHakkımdaİletişim

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.
İNCELE TAMAM
 

Veri Odaklı E-ticaret PaketV ile tanışın!

Özel olarak geliştirmiş olduğumuz e-ticaret PaketV ürünümüz son haliyle yayında! E-ticarete farklı bir ürün çözümü geliştirdik.

İçindekiler

E-ticaret PaketV aslında birazda sektördeki algıyı yıkmak yerine doğru bir yaklaşım getirmeyi hedefliyor. Çünkü malüm günümüzde herkes e-ticarete başlarken olayın sadece paket yazılımı satın almaktan ibaret olduğunu zannediyor. Ama işin içerisinde derinleştikçe bu işlerin öyle paket yazılımı alarak olmadığını fark ediyor.

Bu durum beraberinde markalaşmanın ne kadar önemli olduğunun fark edilmesini sağlıyor.

Satıcılar neden önce pazaryerlerini tercih ediyor gelince aslında başlangıçta sağladığı ücretsiz trafik tuzağına takıldıklarının farkında değiller işler ilerledikçe gerçek gün yüzüne çıkıyor.

Evet satışlar geliyor ama karlar çok düşüyor ve markalaşma yok.

E-ticarete başlayanlar öncelikle pazaryerlerinde bu işlerin nasıl döndüğünü ancak zamanla fark ediyor.

Deneyimlerimize istinaden açık söylüyorum e-ticarete pazaryerlerinde başlayanlar zamanla pazaryerinde satış yapmanın zorluklarını fark edince, yani markalaşma adına hiç bir şansın olmadığını görüp birde üstüne komisyon ve reklam giderleriyle karşılaşınca bir şok terapi ile bu işlerin kendi e-ticaret markalarını yaratmak zorunda kalıyorlar. Biraz daha büyük düşünen akıllı bir kesim durumu fark edip kendi e-ticaret sitelerinden markalaşarak e-ticarete başlıyor.

E-ticaret PaketV'i ürünleştirirken 360 derece e-ticareti kapsamak istedik ve fark ettik ki pazar sadece ya e-ticaret yazılımına yönelmiş yada pazarlama uzmanları e-ticaret yazılım firmalarından e-ticaret yazılımı satın alarak ilerliyorlar.

Aslında pazarında kendi içinde sorunu var ! Yanlış yönlendiriyorlar.

Yenilikçi bir ürün ortaya çıkarmak istediğimiz için e-ticaret markası oluşturma sürecinde bütün deneyim haritasını çıkardık ve kapsamlı bir eğitim çıkarmaya karar verdik.Pazaryerinde değil kendi e-ticaret sitenizde satış yapın!

Bütün bu problemleri çözdük ve önce veri odaklı bir e-ticaret yazılımı geliştirdik daha sonra özel bir eğitim seti hazırladık. 

Eğitim içeriğini hazırlarken sıfırdan milyon dolara gidebilecek bir yöntem geliştirdik.

Pazarlamanın 4K'sını öğreterek aslında hem pazarlamayı öğreterek hemde e-ticareti öğreterek yeni bir girişimi sıfırdan ayağı kaldırabilmeyi mümkün kıldık.

İşte o eğitimin detayları;

  • Meta Business Manager Eğitimi
  • Google Analytics Eğitimi
  • Google Merchant Center
  • Google ADS Eğitimi
  • SEO Eğitimi (Temel Düzeyde)
  • E-ticaret Site Yönetimi
  • Kampanya Uygulamaları

daha fazla bilgi için ürünümüzün kendine ait web sitesine göz atabilirsiniz.
www.eticaretpaketv.com

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.